Displej BAFANG LCD DP C010.CN + ovladač

Kód: C12842
Neohodnoceno
Značka: BAFANG
3 990 Kč
Skladem
displej LCD DP C010.CN pro kola s motorem BAFANG, ovladač, kabeláž s konektorem CAN-BUS, distanční podložky z 31,8 mm na 25,4 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Displej Bafang DP C010.CN – kompaktní LCD displej pro elektrokola s CAN komunikací
Displej Bafang DP C010.CN je elegantní a kompaktní LCD jednotka určená pro elektrokola s pohonnými systémy Bafang využívajícími CAN bus komunikaci. Díky svému minimalistickému provedení a snadnému ovládání je ideální volbou pro městská, trekingová i crossová elektrokola.

Hlavní výhody:
Kompaktní LCD displej – zobrazí vše podstatné: aktuální rychlost, stav baterie, zvolenou úroveň asistence, ujetou vzdálenost a další funkce a to včetně navigace (při použití s aplikací v telefonu).

Snadné ovládání – pomocí samostatné ovládací jednotky umístěné na řídítkách lze pohodlně měnit úroveň asistence i během jízdy.

Moderní a nenápadný design – displej je navržen tak, aby vizuálně ladil s rámem kola a nepůsobil rušivě.

Komunikace přes CAN bus – zajišťuje rychlý a stabilní přenos dat mezi displejem a pohonnou jednotkou.

Vysoká odolnost – displej je voděodolný a prachuvzdorný (krytí IP65), což zaručuje spolehlivý provoz i v náročnějších podmínkách.

Technické specifikace:
Model: Bafang DP C010.CN
Typ displeje: LCD
Komunikace: CAN bus
Montáž: na představec nebo řídítka (podle typu kola)
Ovládání: samostatný ovladač (levá strana)
Napájení: z hlavní baterie elektrokola
Krytí: IP65 (voděodolnost a prachuvzdornost)

Určeno pro elektrokola se středovým nebo nábojovým pohonem Bafang s CAN komunikací.

Distributor: Cyklomax, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch. E-mail: info@cyklomax.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: náhradní díly BAFANG
EAN: 1284200000001

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

×

Splátková kalkulačka ESSOX